Hamitoğlu Otel

Alternatif Turizmin en çok tercih ettiği belde olan Alanya’da bir “Alternatifiniz” daha var. Hamitoğlu Otel Alanya şehir merkezine 6 kilometre mesafede olup her 15 dakikada bir otobüs servisi vardır. Otelin sitesinde verilen bilgiler şöyle:

“Daha önce normal çalışmış bu oteli ciddi çalışmalardan sonra İslami turizme kazandırma gayretlerimiz büyük ölçüde Rabb-ı Rahim’in izni ile tamamlanmış bulunmaktadır.

Bizim gayemiz Değerli Müslüman ailelerin yıl boyunca oluşan vücut ve zihin yorgunluklarını atmalarını huzurlu bir şekilde sağlayacak bir tesis oluşturmaktı.Bu çerçevede ilk dikkat ettiğimiz husus hanımefendilerin deniz ve plajdan en azami nasıl yararlanacakları idi. Otelimizin en güzel yanı da bu olsa gerek; zira etrafımızda hiçbir otel olmadığı gibi yeni bir otelin yapılma şansı da yok.Dolayısıyla denizde otel müşterisi dışında kimse de olmayacak.

Kumsal da hanımefendiler için ayrı bir bölüm olup aileleri dahil hiçbir kimse tarafından rahatsız edilme / rahatsız olma gibi bir durum söz konusu değil. Plajda 250 m2 dinlenme yeri ayrıca fast food alanı ve voleybol sahası mevcuttur.

Otelin etrafı tamamen yeşillikler ile kaplı olup otel içerisinde de belirli yerlerde değişik ağaçlar ve bu ağaçların altlarında dinlenme yerleri mevcuttur.

Güneşin batışındaki tüm kızıllıkları resmedip götürme ve tatil boyunca izleme zevkine erişeceksiniz. Bu da oteli otantik ve adeta ormanın farklı yeşillerine götüren bir atmosfere sürüklüyor insanı..

Otelimizin ikinci büyük özelliği ise otelin dağın yamaçlarından dağın ortalarına kadar 7200m2 lik bir alana yayılmasıdır.”

 

Adres : d-400 Karayolu üzeri elikesik yol kavşağı  Konaklı  Alanya-Antalya
Tel : +90 242 531 50 70
Faks : +90 242 531 50 31
E-Mail :
Web : www.hamitogluhotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>